מקלחונים איכותיים במחירי מפעל
מקלחונים היישר מהיצרן לצרכן
מקלחונים היישר מהיצרן לצרכן

מטר גלאס מקלחונים משווקת מקלחונים מרשימים ביופיים ובעלי רמת גימור גבוהה המיוצרים מן החומרים האיכותיים ביותר המאפשרים עמידות ויופי של שנים באחריות. אנו משווקים את כל סוגי המקלחונים כגון מקלחון פינתי , מקלחון חזיתי , מקלחונים מעוצבים. כמו כן אנו מספקים שרותי התקנה איכותיים על ידי צוות מקצוען ומיומן באחריות מלאה.

מקלחונים בהתאמה אישית - מחירים ללא תחרות

מטר גלאס מקלחונים מייצרת מקלחונים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח בכל מידה ובכל רעיון אשר תבקשו.
כל מוצר מבית מטר גלאס מתקבל כיצירת אומנות ייחודית . מטר גלאס מלווה את הלקוח בכל שלב מיצירת הקשר. הן ביעוץ, מדידה התקנה ושרות.

כל מוצרי עיצוב האמבטיה  במקום אחד
כל מוצרי עיצוב האמבטיה במקום אחד

מקלחונים, ארונות אמבט, מראות, חיפויי קיר זכוכית, משטח זכוכית בכל צבע והדפס שרק תרצו לעיצוב האמבט.
ולפינוק מושלם -מוטות פינוק במבחר דגמים.

ארונות אמבטיה במבצע

ארונות אמבטיה קולקציית 2014/2015 מגיעים בסטנדרטים יוצאי דופן של איכות יופי ודיוק תוצרת כחול-לבן.

חיפוי זכוכית למטבחים

מראה יוקרתי המעשיר ומשדרג כל מטבח. ניתן לעצב את קיר המטבח בעיצוב שמתאים לכם: מראה עשיר בפרטים? חלק ואלגנטי או מעוטר וצבעוני. החיפויים מיוצרים לפי מידה, סגנון וצבע באפשרויות שונות של עובי הזכוכית.

Play Pause
מקלחונים היישר מהיצרן לצרכן
מקלחונים בהתאמה אישית - מחירים ללא תחרות
כל מוצרי עיצוב האמבטיה במקום אחד
ארונות אמבטיה במבצע
חיפוי זכוכית למטבחים

facebookphonewaze mail

רח' ניסבאום 5, בת ים, טלפון: 03-5511402

מקלחונים

מטר גלאס - ייצור מקלחונים מכל הסוגים בכל עיצוב וסגנון

מקלחונים - מקלחונים בשיווק ישיר של מטר גלאס מקלחונים מרשימים ביופיים ובעלי רמת גימור גבוהה. אנו משווקים את כל סוגי המקלחונים כגון מקלחון פינתי, מקלחון חזיתי, מקלחונים מעוצבים, מקלחונים לפי מידה וכל סוג של מקלחונים בהתאמה אישית של עיצוב וסגנון. כמו כן אנו מספקים שרותי התקנה איכותיים על ידי צוות מקצוען ומיומן באחריות מלאה.
ניתן למצוא אצלנו עיצובים ופיתוחים של מקלחונים וברזים המיועדים לעיסוי עם מספר מתזים, מקלחונים המשלבים ראשי גשם ומפלים לשימוש מענג שאין לו תחליף והכל באיכות גבוהה ובמחירים זולים ותחרותיים.

תו תקן

iso90012000 תו תקן

כל המקלחונים והאמבטיונים המשווקים על ידינו מרשימים ביופיים ובעלי רמת גימור גבוהה. אנו מייצרים ומשווקים את כל סוג של מקלחון בכל רעיון עיצובי כגון מקלחון פינתי , מקלחון חזיתי , מקלחונים מעוצבים, כמו כן אנו מספקים שרותי התקנה איכותיים על ידי צוות מקצוען ומיומן באחריות מלאה. ניתן למצוא אצלנו עיצובים ופיתוחים של מקלחונים וברזים המיועדים לעיסוי עם מספר מתזים, כמו כן אנו משווקים מקלחונים המשלבים ראשי גשם ומפלים לשימוש מענג שאין לו תחליף והכל באיכות גבוהה ובמחירים זולים ותחרותיים.

* כל סוגי המקלחונים, ארונות אמבטיה, זכוכית לחיפוי מטבחים ושאר מוצרי הזכוכית הינם מתוצרת כחול לבן ומיוצרים מן החומרים האיכותיים והעמידים ביותר ובעלי תו תקן ישראלי.