טיפים לרכישה ותחזוקה של מקלחונים

 

המחיר חשוב, ההתקנה חשובה, טיב החומר חשוב באותה המידה. אבל מקלחון הבנוי מחומר איכותי במחיר נוח לכל כיס אך צר ולא נוח - לא מזמין להתקלח ולא משנה כיצד נסתכל על זה. התאמה אישית של מקלחון לבית הלקוח הוא אל"ף בי"ת בכל שירות מקצועי.

מקלחונים הינם שונים בגודל ומעוצבים כך שיהיו מותאמים למבנה הקיים או ייבנו על פי חלומו של הלקוח. הדגמים הנפוצים ביותר של מקלחונים הם המקלחון החזיתי בעל הדלת המתקפלת, המקלחון הפינתי ומקלחוני האמבטיה. אל המקלחון מצטרפת האגנית העשויה חרס, אלומיניום, אקריל ועוד, או מרצפות מסוגים שונים.

שימו לב לפני רכישת מקלחונים !

עדיף לעשות שימוש בריצוף מאשר באגנית הנוטה לצבור לכלוך בפינות ולכן דורשת תחזוקה שוטפת צפופה יותר. מומלץ לבקש בעת התקנת המקלחון את התקנת המתקנים לשמפו ולסבון הנדחקים, במרבית מהמקרים, לקרן הפינה. יש לתת את הדעת לסוג החומר ממנו מקלחונים מיוצרים, החומר הרי מהווה פקטור במחיר. מטר גלאס מייצרת את כל סוגי המקלחונים לכן מחירי מקלחונים במטר גלאס הינם זולים משמעותית ללא פערי תיווך, עובדה המקלה על המחיר באופן משמעותי.  

טיפים למקלחונים

  • כבר בחרת, כבר קנית. תתחדש. כעת כל מה שנותר הוא לשמור על מה שיש: מקלחונים איכותיים מיוצרים מחומר איכותי עד לפרטים הקטנים כמו גלגלי המקלחת. אך כל יצרן בעל ניסיון יאמר לך שמומלץ למרוח על הגלגלים, פעם בחודשיים, מעט וזלין כדי שלא יתקעו. על מנת לשמור על מראה נקי מאבנית מומלץ לנגב את המקלחת לאחר שימוש במטלית יבשה.
  • טיפול חודשי מונע הוא חומר להסרת אבנית שאינו פוגע בדפנות המקלחון. האגן של המקלחון חייב בטיפול אקונומי או חומר אחר רק לאחר שנבדק בפינת האגנית שאינו פוגע בחומר (חשוב להגן על כפות הידים בכפפות ולשמור על אוורור בזמן הניקיון).
  • מים וחומץ או נוזל ניקוי עדין אחר יסייעו בשמירה על ניקיון החלקים מהגומי וישמרו על המקלחון מתופעת העובש המצטבר. אקונומיקה מהולה במים תסייע בניקיון העובש ממפגש האדנית עם קירות המקלחון.

מה לגבי זכוכית?

מקלחונים רבים מיוצרים מזכוכית ומהווים פתרון נוח, יעיל ומאד דקורטיבי. הזכוכית מגיבה לתחזוקה שוטפת בצורה יפה ללא נזק ואינה מתכהה. מומלץ לרכוש מקלחון זכוכית מייצרן בעל רזומה וניסיון עשיר המספק אחריות מוצר ושירות מקצועי ואדיב.

הנכם מוזמנים לבקר בחנות המפעל שלנו בכתובת: ניסבאום 5, בת ים, או ליצור עימנו קשר בטלפון: 03-5511402, 073-7402827 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.

מטר גלאס עיצובים בזכוכית

זקוקים לייעוץ או הצעת מחיר

מטר גלאס מצטיינים בשירות! מצטיינים באיכות!

המחירים הזולים ביותר בארץ, ללא פערי תיווך.

השאירו שם ומספר טלפון ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם וימוד לרשותך בכל עניין ושאלה.