מקלחונים לפי מידה

חנות המפעל שלנו מאופיינת בתצוגה מרשימה של מקלחונים מסוגים שונים ורוב האנשים המגיעים אלינו מוצאים את מבוקשם רוכשים בדרך כלל את המקלחון שמצא חן בעינהם במידה סטנדרתית. חשוב לציין שאנו מפעל המייצר את מוצריו בעצמו ללא פערי תיווך, על כן אנו מסוגלים לייצר כל סוג של מקלחונים בהתאמה אישית מלאה בהתאם לעיצוב המתאים לכם ובכל מידה מבוקשת.

זה הרעיון בשיווק היישר מהיצרן לצרכן, מקלחונים בשיווק ישיר של מטר גלאס מרשימים ביופיים ובעלי רמת גימור גבוהה והכי חשוב מבחינת הלקוח זה החיסכון הכספי בשל העדר תיווך של משווקים. אנו משווקים כל סוג של מקלחונים כגון מקלחון פינתי , מקלחון חזיתי , מקלחונים מעוצבים, כמו כן אנו מספקים שרותי התקנה איכותיים על ידי צוות מקצוען ומיומן באחריות מלאה.

מקלחונים לפי מידה ובהתאם לעיצוב מסויים דורשים ייצור על ידי מפעל מיומן שזהו תחום עיסוקו העיקרי ובעלי מקצוע מנוסים שיודעים להתאים את הדרישות המדוייקות של הלקוח לייצור המקלחון במפעל, מטר גלאס מאופיינת בתכונות אלו, אנשי המקצוע העובדובדים אצלנו הינם בעלי וותק רב וניסיון מוכח בתחום מקלחונים ייצור ייחודי בהתאמה אישית והתקנה מקצועית, כך שאתם מקבלים את כל החבילה הנדרשת במקום אחד ללא פערי תיווך עם מקסימום איכות ומקצוענות וכמובן חיסכון כספי ניכר.

ניתן למצוא אצלנו עיצובים ופיתוחים של מקלחונים וברזים המיועדים לעיסוי עם מספר מתזים, מקלחונים המשלבים ראשי גשם ומפלים לשימוש מענג שאין לו תחליף והכל באיכות גבוהה ובמחירים זולים ותחרותיים.

אנו מזמינים אותכם לבקר באולם התצוגה המפואר שלנו ולהתרשם ממבחר הדגמים ולקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר על מקלחון המותאם אישית עבורכם.

חנות המפעל שלנו בכתובת: ניסבאום 5, בת ים,  טלפון: 03-5511402, 073-7402827 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.


מטר גלאס עיצובים בזכוכית

זקוקים לייעוץ או הצעת מחיר

מטר גלאס מצטיינים בשירות! מצטיינים באיכות!

המחירים הזולים ביותר בארץ, ללא פערי תיווך.

השאירו שם ומספר טלפון ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם וימוד לרשותך בכל עניין ושאלה.