סוגי מקלחונים בעיצוב אישי

החלום שלך עתיד להתגשם: בית משלך. כיצד עיצבת את חדר הרחצה שלך?

זכור שעדיף לבחור עכשיו את מה שבאמת מתאים לך מאשר למצוא את עצמך מבזבז כסף על שיפוץ נוסף בעוד כמה שנים.

סוגי מקלחונים

בשוק המקלחונים קיימים מספר סוגים של מקלחונים מעוצבים כגון: מקלחונים מרובעים, מקלחונים פינתיים ומעוגלים. הבחירה בעיצוב היא עניין של כמה אלמנטים: עיצוב, תקציב, חלום והמרחב הקיים בחדר הרחצה. מקלחון מעוגל נמצא על פי רוב בפינת החדר והקירות שלו מעוגלים, שני הצדדים שלו הן לרוב החרסינה או השיש ושני הצדדים הנותרים הם הזכוכית על פי העיצוב הנבחר והגודל הרצוי.

מקלחון חזיתי הוא מקלחון העושה שימוש בקירות בשלוש דפנותיו. הקיר הנוסף הוא הזכוכית הנמצאת בקדמת המקלחון ומותאמת לגודל של מרחב אזור השטיפה. מקלחון פינתי מוכר גם כמקלחון מרובע, הוא נראה כמו המקלחון המעוגל אך בעל דפנות ישרות.

מנגנוני פתיחה של מקלחונים

לכל מקלחון יכול להיות מנגנון פתיחה שונה. מקלחונים בעלי דלתות הזזה מתאימים לחדרי רחצה צרים וקטנים, אך דלת ההזזה מקטינה את פתח הכניסה. דוגמאות נוספות הן דלתות ההזזה עם מנגנון הפתיחה חוצה או פנימה על פי נוחות הלקוח, לחלקן מוצמד מנגנון בעל מגנט.

לצד מקלחון הזזה הקלאסי קיים גם המקלחון בעל שתי דלתות ההזזה הנעות על מסילות. הוא מורכב מדפנות קבועות ודלתות הזזה (שתיים מכל סוג). חשוב לציין כי מדובר בדלתות אטומות למים בכל מקרה ולכל סוג מקלחון. קיימת אפשרות למסילות עליונות או מסילות תחתונות.

ניתן להזמין מקלחונים על פי גודל מועדף בעלת זכוכית שקופה או אטומה עבור מקלחונים חזיתיים פינתיים או מרכזיים. חשוב לבצע התאמה לאזור בו עתיד המקלחון להיות ממקום. כאן המקום לחשוב על עיצוב ופרקטיות: מקלחון המעוצב בצורה מעוגלת הוא עניין של בחירה מהכיוון העיצובי לעומת מקלחון בו קיימות שתי דלתות הזזה אותו ניתן לבנות רק במרחב מסוים לעומת המקלחון המרובע שגם נבחר בשל השטח המצוי בחדר הרחצה.

מסילות הן עניין פונקציונאלי חשוב. אם בחדר רחצה הריצוף אינו אחיד ייבחרו מסילות עליונות. ככלל, מקלחון בו יש פחות חלקים נעים מבטיח פחות בעיות של דליפות מים וחלקים העלולים להיהרס. אך חשוב לציין כי איכות מקלחונים מבטיחה גם איכות של חלקים.

כיוון שברשותינו מפעל זכוכית מתקדם אנו מייצרים ומעצבים מקלחונים בהתאמה אישית לכל רעיון עיצובי  וקבלת מראה יוקרתי בחדר האמבטיה שלכם, מלבד מקלחונים אנו מייצרים ומרכיבים גם חיפויי זכוכית למטבחים בשלל סגנונות וצבעים, הדפסות על זכוכית באיכות גבוהה, חיפוי קירות בזכוכית, מעקות זכוכית מעוצבים, מדרגות זכוכית, מדפי זכוכית, מראות וכל רעיון עיצובי בזכוכית שישדרג את ביתכם וייתן מראה יוקרתי והכי חשוב ....במינימום עלות.

הנכם מוזמנים לבקר בחנות המפעל שלנו בכתובת: ניסבאום 5, בת ים, או ליצור עימנו קשר בטלפון: 03-5511402, 073-7402827 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.


מטר גלאס עיצובים בזכוכית

זקוקים לייעוץ או הצעת מחיר

מטר גלאס מצטיינים בשירות! מצטיינים באיכות!

המחירים הזולים ביותר בארץ, ללא פערי תיווך.

השאירו שם ומספר טלפון ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם וימוד לרשותך בכל עניין ושאלה.